| Vali2343242 a întrebat:

Gel de par, spuma sau fixativ? Ce produse imi recomandati? Dar sa nu dea aspectul ala de ud dupa ceva timp de la folosire. Sunt baiat.

Răspuns Câştigător
| FlorinelDaniel a răspuns:

Salut.
Spuma nu prea este buna deoarece folosesti mult la o utilizare, nu da niciun aspect, trebuie sa te chinui sa dai aspect parului, iti face parul clisa si este si scump.
Gelul de par este bunicel deoarece daca este unul mai 'tare' da parului orice aspect vrei tu dar se usuca greu.
Fixativul este destul de bun: da acest aspect sau orice aspect doresti, se usuca repede.
Dar orice produs ai folosi tot ar trebui sa iti faci baie in fiecare zi pentru a evita aparitia matretii, paduchilor.
Pa, pa. Sper ca ti-am fost de ajutor.

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Fixativ dupa parerea mea

| Puffy93 a răspuns:

Fixativ, e cel mai bunwinking

| Addictus a răspuns:

Fixativul, gelul de păr strică părul și de la spumă se unge părul repede.

| brianmolkeau a răspuns:

Eu folosesc Schwarzkopf "taft" si sunt multumit, nu lasa impresia de par ud. Si pentru multa rezistenta folosesc wellaflex men ultra strong. happy

| brianmolkeau a răspuns (pentru brianmolkeau):

Primul e fixativ, al doilea e gel.