| anonim_4396 a întrebat:

Hallo! Am si eu o mica intrebare;;) fustitele astea cu volanase si talie inalta http://images4.okr.ro/......00_700.jpg merg purtate cu dresuri? Si daca stiti vreun magazin din Buc unde as putea sa gasesc, pana in 250 de lei. Mersi

Răspuns Câştigător
| Trufa_7676 a răspuns:

Din puntul meu de vedere fustele astea n-or sa se demodeze prea curand. Incearca in stradivarius [afi], acolo au mai mereu fustite mult prea dragute...iar culorile sunt in ton cu sezonul, mai ales ca acum se poarta impremeurile cu flori sau simple albe sau crem.
Cat despre dresuri, eu iti recomand cele albe, crem sau culoare pielii, insa asta depinde cel mai mult de culoare fustei.

Pentru incaltaminte [chiar daca a cam venit vara] iti rezoman ugg-urile, dar si sandalele tip gladiator [care nici ele par sa nu mai iasa din trenduri], dar si sandalele cu talpa ortopedica [http://www.e-unic.eu/......rem.html].

Magazine : new yorker, bershka, pull and bear, h&m si stradivarius.

Pret : 60-200 lei.
Mult noroc. [nu uita de camasi si maieuri simple bagate`n fusta]

3 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Eu zic ca merg puratate cu dres de culoarea piciorului. In piata sunt cu 30-40 de lei maxim sau mai sunt in magazinele acela cu 13 lei darr costa intre 13-20 de lei si sunt foarte dragute :X

| ledzeppelin a răspuns:

Nu prea merg.A si apropo.Am si eu fusta aceasta identica.Am dat 35 de lei din piata.La mall sunt 60 lei.Vara trecuta a fost plin.Identic.deci cauta pe la magazinele astea mai mici. oricum daca esti inalta nu le poti purta cu talie inalta sunt foarte scurte.mie imi veneau ca bluza si am 1, 70.happy

| FyfyFrancy a răspuns:

Salut! Din pacate aceste fustite s-au cam trecut! Da poti sa le ei cu dres si pot ajunge pana in 160-200 lei!