| Bellatores a întrebat:

Hanoracul fara maneci se poarta cu sau fara tricou? Rapid ca trebuie sa ies! Funda!big grin

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai daca e o ea eu zic sa o asculti, dar daca tot nu va puteti decide fa si tu 2 biletele si vezi care pica.

| marcela290 a răspuns:

Cum vrei dar arata mai bine fara tricou happy

| frikk a răspuns:

Cum vrei se poarta.da mai bine nu iti ei pe tine direct un tricou si ai rezolvat problema "cum sa iesi afara"

| Bellatores explică:

Am un hanorac superb, e cu fermoar pe o parte, are si gluga..nici nu stiu. ziceti si voi..deci cu sau fara tricou..ma tot contrazic cu cineva..eu vreau fara iar ea vrea cu.voi ce ma sfatuiti?

| edis123456 a răspuns:

Se poarta cu un tricou asortat da nu il inchizi pana in gat decat pana la piept