| allynutzadragutza a întrebat:

Heeeeellllllppppp! am auzit de o reteta pentru puncyele negre de pe nas:un albus de ou batut spuma si amestecat cu 2 linguri de malai. a incercat cineva reteta asta? spuneti-mi va rog daca da rezultate bune sau nu... dau funda+votlove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Cătălinaa12 a răspuns:

Sa stii ca am mai auzit reteta asta. dar n-am auzit pe nimeni care sa spuna ca a dat rezultate sau ca a avut efecte adverse. Deci poti incerca. Depinde de ten. Poate la al tau merge! Fundaa?

5 răspunsuri:
| vaa a răspuns:

De ce nu fugi in bucatarie sa o incerci? e din produse naturale, deci nu ti face rau thinking hai du te si spune ne si noua >big grin

| Ruxuletz a răspuns:

Mai bine fa-ti o omleta

| William a răspuns:

''un albus de ou batut spuma si amestecat cu 2 linguri de malai'' rolling on the floor e cea mai mare prostie care am auzit-o de cand ma stiu.

| stv a răspuns:

Interesanta reteta de omleta! happy ca sa scapi de pct negre iti recomand clasicele metode: ce poti - indepartezi manual, ce nu. cu cosmetice speciale si spalare mai intensa. spor!

| biank_4129 a răspuns:

Da eu am incercat si mie mi.a mers mie.
sper sa.ti mearga si tie