| Dimineata a întrebat:

Se spune ca cu malai si cu albus de ou batut poti inlatura punctele negre; a incercat cineva? Cat timp? Cum a procedat?

3 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Eu am incercat. Iti mai elimina din ele (nu multe) dar nu dispar total. Eu recomand sa iei lotiune antiacneica de la elmiplant cu galbenele, e foarte buna si nici nu costa mult (aici depinde si de plafar, dar in comparatie cu celelalte produse cosmetice e destul de ieftin).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A incercat mama si da rezultate.pai a amestecat malaiul si albusul si la intins pe fata ca o masca(si-a prins parul).a stat asa cu el cam jumatate de ora-trei sferturi de ora. apoi s-a spalat cu apa calduta. sper ca te-am ajutat.
funda?big grin