| Blondda a întrebat:

Heeeei.happy
Deci eu am parul natural. Nevopsit.happy Si vreau sa imi iau un sampon sau un balsam care sa ii deschida culoarea si sa ii dea stralucire. Dar sa nu fie nuantator sau vorpsea. Sa fie pur si simplu un sampon. Stiti unul bun?happy
Dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| Luy a răspuns:

De sampon n-am auzit si daca o exista trebuie neaparat sa fie pe baza de plante ca altfel tot un fel de vopsea este. Dace vrei spre blond poti sa te speli cu ceai de musetel daca vrei mai inchis atunci frunzele de nuci sunt bune.Cred ca s-a mai vorbit despre asta pe aici asa ca o sa te indrum cu un link ca sa nu dau copy paste ca nu-i frumos. http://www.tpu.ro/......voi-stiti/

2 răspunsuri:
| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Eu folosesc Pantene cu balsam dar nu stiu daca imi deschide parul dar il face moale, fin si cu starulicire. pentru parul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, stiu. laughing Samponul care contine musetel deschide culoarea parului. Poti incerca de la Johnson's baby cu musetel. Succes! Funda?