| TheRockChick a întrebat:

Heeei

imi puteti spune, va rog, niste moduri de colorare a parului? dar caut ceva care sa nu degradeze parul foarte tare si nici nu vreau sa ma vopsesc. practic, vreau doar sa nuantez, sa nu fie foarte tipator. repet, caut ceva care nu arde sau degradeaza intr-un alt mod foarte tare parul.

1 răspuns:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Albastru de metil? Probema e ca...ai ghicit.E doar albatru, sau mov, in functie de cantitatea aplicata. Spray frate.Alea de se duc dupa 2 spalari.alea nu prea iti fac nimic rau la par.