| Sylvye a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc sau sa ma nuantez dar imi e frica ca parul se va degrada si nu isi mai va reveni... dupa ce v-ati nuantat (sau vopsit) a revenit volumul parului?

4 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Nu va mai fi la fel niciodata

| NobodyD a răspuns:

Da, e adevarat ca nu va mai fi niciodata ca inainte, dar volum vei avea si v'a arata mult mai bine daca acum ai parul gras si se unge in 2-3 zile, gandeste-te bine inainte sa te vopsesti, si mai ales cu ce culoarewinking.

| Ioana_Danyela_1998 a răspuns:

Ew l-am avut nuantat toate colorile posibile pe lumea asta si nu am avut absolut nicio problema! Daca vrei sa te faci incearca intai cu o culoare apropiata de culoarea ta naturala vezi dupa cum este, dar eu personal cred ca nu se va intampla nimic...

| AnneCrazyLove a răspuns:

Sincer.cred ca mai bine il lasi asa cum este el.natural.caci dupa vopsire nu va mai fi niciodata la fel [proprie experienta]