| anonim_4396 a întrebat:

Heeeii TPU.mi-am patat perechea de blugi preferati(verzi) cu clor..si nu i mai pot purta..si as vrea sa fac un model dragut..gen..sa'i prind cu un elastic sa mototolesc fiecare parte..si sa'i bag in clor..dar..cum trebuie sa fie apa si cat tin blugii acolo? A mai incercat cineva asa ceva? Si daca puteti sa'mi dati si niste videoclipuri cum ar trebui sa procedez (pas cu pas)..multumesc..cel mai bun raspuns fundita: ***

3 răspunsuri:
| Kristinikaaa a răspuns:

Fa-le gauri unde s-au patat sau coase-le tinte pe ei. Ar fi mai cool decat sa ii patezi si mai tare cu clor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa gauri pe unde sau patat.

| qIrinna a răspuns:

Fa-le gauri unde s-au patat.Ar fi mai cool decat sa ii patezi si mai tare cu clor.