| emm_1010 a întrebat:

Cum scot o pata de vopsea de pe blugi? Sunt blugii mei preferati. Astept raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Doddel a răspuns:

S-ar putea sa i strici cu diluant mai bine mergi la un croitor si spune-i sa-ti coasa ceva peste, ceva ma refer la un petic ceva ce s-ar potrivi o forma de inima de la o bluza ceva de genu daca intelegi. eu asa am facut cu pantalonii mei preferati. depinde acum unde e pata

5 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Probabil e pe buzunarul de la fund daca ai stat pe banca. o sa mearga altceva n-ai de facut parerea mea

| DeXxa a răspuns:

Cu diluant de vopsea.winking

| DeXxa a răspuns:

Atunci, inmoaie vata in putin diluant si freaca pata.

| mikypiky a răspuns:

Cu diluant si Persil.
Pss:freaca bine.

| emm_1010 explică:

S-au vopsit bancile la mine in sat si eu am uitat si m-am asezat pe o banca si i-am murdarit. Nu foarte tare dar de vedebig grin