| elenacosmyna a întrebat:

HEEELPP!cryingcrying(pls...straight face
Trebuie sa ma duc sambata seara la ziua prietenului meu.si nu stiu cu ce sa ma imbrac!cryingcrying va rog ajutati-ma mult! plscryingcrying eu m`am gandit la o tinuta cu pantaloni scurti eleganti tocuri si un tricou.sau un corset. pantofii si corsetu negru. dar nu stiu crying va rog ajutorrr! trimiteti`mi niste poze sau site`uri unde sa imi dati vreo idee...plscryingcrying(

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Daca nu ai acea coarda pardon cordelutzaa gri de care spune Daniiela nu ai facut nimic laughing

| pink425 a răspuns:

Eu spun sa fii naturala si sa te imbraci cum iti place tiewinking! in general perfectiunea nu e buna

| DDi a răspuns:

Ceva de genul poate :-?
http://weheartit.com/entry/22750894
http://weheartit.com/entry/23711631 (+tocuri, colanti)
+++++ o freza pe care no ai in fiecare zi+un machiaj special etc :*

| Daniiela a răspuns:

Eu spun cu pantaloni de blugi scuri, cizme putin mai lungi dar nu exagerat, un tricou sclipitor gri si o cordeluta gri.