| crina95 a întrebat:

am si eu o pereche de pantaloni scurti eleganti de un maroniu inchis si as vrea sa ii port in seara de revelion cu o camasa albastra si un sacou negru pe deasuprea dar nu stiu cu ce sa ma incalt credeti ca se potrivesc?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pantaloni "scurti eleganti" este o contradictie in termeni.
Incearca sa te imbraci cu ceva cu adevarat elegant de Revelion! O rochie, o bluza si o fusta, chiar pantaloni, dar LUNGI. Nu de alta, dar chiar risti sa te umpli de ridicol aparand, in toiul iernii, la o petrecere, in pantaloni scurti.
Ca sa nu mai vorbim de combinatia absolut nefericita maro/albastru/negru.