| Ariici a întrebat:

Heei. Am si eu o curiozitate. Exista moduri, tratamente pentru cresterea rapida a parului confused?

Răspuns Câştigător
| FashionDream a răspuns:

Ulei de ricin. Gasesti la farmacie.

7 răspunsuri:
| Mariidc a răspuns:

Stiu ca uleiul de ricin ajuta, il poti gasi la farmacii si magazine naturiste.

| CannbalCorpse a răspuns:

Da exită sampoane speciale, pastile speciale, mastile pentru păr. Sper că te.am ajutat.o zi bună!

| Hieer a răspuns:

Cu ulei de masline parca...

| puffy04 a răspuns:

Cel mai eficient ar fi gazulhappyCel mai repede creste cu gazhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Kallian a răspuns:

Spala-ti parul mai rar. Asta nu inseamna ca trebuie sa stai cu parul nespalat 2 luni sau cevalaughing