| AllexaAllexa a întrebat:

Heei! In septembrie voi fi prezentatoare la balul bobocilor si nu am idei in legatura cu tinuta. Nu voi purta clasica rochita,ci imi voi lua o pereche de bugi skinny si o pereche de pantofi cu toc crem. Problema e ca nu stiu cu ce as putea asorta in partea de sus. M-am gandit la o camasuta dintr-un material usor,dar sunt satula de camasi, port in fiecare zi la liceu. Poate ma puteti ajuta cu idei/poze. Multumesc ^^

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Nu blugi! Porti in fiecare zi, prezentatoare la Balul Bobocilor vei fi doar o data!
Ia ceva mai festiv rochie, fusta sau macar niste pantaloni scurti mai eleganti de genul asimetrici "skort" sau dintr-un material mai pretios, sau o salopeta eleganta de seara.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa iti iei o camasa asa: http://www.pimkie.fr/......50807.html o gasesti la pimkie, accesorizata cu o bratara-inel (mi se pare geniala) de la stradivarius:http://www.stradivarius.com/......66010.html Sau poti sa mai cauti accesorii si bluze superbe (dar cam scumpe, cel putin mie asa mi se par) la KOTON. Acolo am vazut camasi cu bilute si pietricele pe guler si asa nu mai ai nevoie de colier. Succes ♥

| Sara1234 a răspuns:

O camasa ar fi bine... daca vrei sa fie wow ai pute sa pui si un sacou si multe accesori sclipitoare... Sper ca te-am ajutat...