| Elena_Alexandra_1999_eqVC a întrebat:

Hei! A comandat cineva haine de pe SinSay? Ce parere aveti? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Anjaa a răspuns:

La mine în oraș este magazinul SinSay. Este unul dintre magazinele mele preferate, au lucruri calitative la preturi destul de mici. Nu am comandat nimic de pe site-ul lor pentru ca îmi e mai comod sa merg sa probez la magazin, dar au aceleași haine.

| madalina597 a răspuns (pentru Anjaa):

As vrea să imi cumpar o pereche de botine si m-ar interesa sa-mi spui daca sunt ca in poze, lucrurile de acolo in general(vreau sa imi dau comanda de pe site)

| Anjaa a răspuns (pentru madalina597):

Da, lucrurile de pe site arata exact ca în realitate. Poti sa comanzi cu încrede.

| Ellyyyyyy a răspuns:

Nu am comandat niciodata dar cand am fost la mall (Coresi) am luat cateva haine de acolo si mi-au placut foarte mult. Funda?