| Chanel22 a întrebat:

Hei happy a incercat cineva vreun sampon din gama Garnier Ultra Doux? happy daca da cum e? il recomandati?

1 răspuns:
| Cherilyn a răspuns:

Hei!
Eu l-am incercat prima oara pe cel galben, cu avocado si pot sa spun ca e un sampon ok, spala bine si parul devine placut la atingere.
Dupa l-am incercat pe cel cu cirese dar nu mi-a placut deloc. Nu spala bine si mirosul se ducea repede.
Acum folosesc Elseve cu laptisor de matca si sunt foarte multumita de el, ti-l recomand, pentru mai multa ingrijire foloseste si masca din aceeasi gama.
Iti lasa parul moale, devine usor de aranjat si stralucitor. happy
Numai bine!