| Iionela23 a întrebat:

Mi-am luat un sampon Palmolive si e 2 in1 ( sampon +balsam) si mi am mai luat un balsam de la garnier Ultra Doux cu miere il ador. Faza e ca nu stiu daca e bine sa mai ma dau cu balsam pe cap daca samponul are balsam in el. Ce parere aveto de sampon?

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa57 a răspuns:

Daca ai parul super uscat da-te si cu balsam, daca ai par cu tendinta de ingrasare eu zic sa nu folosesti si balsam

1 răspuns:
| Etelca a răspuns:

Buna! Eu nu sunt de acord cu sampoanele astea care au si balsam incorporat, deoarece balsamul se aplica pe lungime si varfuri, nu la radacina, insa fiind un sampon nu cred ca hidrateaza super mult parul, uite o postare in care se vorbeste un pic si despre sampon, cat sa-ti faci o idee : http://denisuca.com/combinatia-perfecta-pentru-parul-meu/
Eu recomand sa folosesti si balsamul pe lungime si insistand pe varfuri, pentru a avea un par super moale si sanatos, cu siguranta nu-ti face rau, ci din contra.Mult succes!