| alexialle a întrebat:

Hei. Acum 3 zile am fost la mare si nu am folosit crema pentru fata, deci am pete si bubite rosii pe frunte de la soare si simt fata ca e uscata si ca ma strange.Cum pot sa scap de ele?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati de la plafar/farmacie, tinctura de bitter suedez si dati pe fata.
In cateva zile, iti va trece.happy
Bafta!

| AlexDu a răspuns:

Trebuie sa te dai cu crema de cateva ori pe zi. big grin

| iulia99999 a răspuns:

Bun inseamna ca te-ai prajit e cum ar fi ca ai un strat de piele in plus ea va incepe sa se decojesca sau sa se suptieze si va disparea incearca sa itidai cu o crema speciala pentru fata hidratanta si racoritoare, o sa iti treaca in cel mult 4 zile