| Anna0111 a întrebat:

Hei! Acum cateva zile am fost la pensat dar fata care m'a pensat mi le-a facut foarte subtiri. acum chiar nu stiu ce sa fac. nu imi plac deloc! In cat timp imi cresc sprancenele? Cum pot creste mai repede? Exista si alta modalitate de a le repara? :/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ulei de ricin, o sa vezi in cateva zile firisoare noi. happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste in fiecare seara ulei de ricin.

| Dintrebare a răspuns:

In vreo luna vor creste suficient cat sa le ai un pic mai groase. Pana cresc poti sa iti dai cu creion. Dar ai grija sa nu exagerezi cu creionul pentru ca risti sa arati ca un clovn