| Deiiiiaa a întrebat:

Hei! Am și eu o întrebare. Am 15 ani și peste câteva luni voi merge la o nuntă, dar nu am nici o idee cu ce să mă îmbrac. Nu sunt foarte înaltă am 1, 55, par șaten și sunt tunsa bob, dar ceva mai lung, cam pănă la umeri. Aveți vre.o idee cu ce m.aș putea îmbrăca? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

O rochia neagra,scurta,pantofi cu toc sau sandale,parul ti-l faci cu placa si atat.O rochie crem,pantofi crem sau negri sau chiar colorati,parul o sa-ti creasca,iti faci niste bucle.O rochita colorata cu pantofi cu toc sau sandale albe,parul facut cu placa si o agrafa colorata, alegi una dintre tinute care iti place mai mult, poti sa-ti iei si un bolero de culoare cu rochia care o alegi in caz ca o sa fie frig, la fiecare poti sa-ti iei si o gentuta(un plic negru, o gentuta pe umar). Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| benga94 a răspuns:

In primul rind iti iei o rochita scurta si un pantofior cu toc, la cele mici de statura nu le sta bine cu rochii lungi sa tii minte asta, deci ceva scurt si cu un pantofior, parul til asezi si tu la coafor si la anii tai o sa fii super, sper ca te-am ajutat.

| smecheru24 a răspuns:

Da, am idee, ceva alb, nu negru ca la inmormantare, cauta si tu ceva pe masura ta, eu am 12 am si apropo am 1, 63 m. big grin

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns (pentru smecheru24):

Alb la o nunta? laughing Nu e prea potrivit.