| mariutza24 a întrebat:

Hei! Am nevoie de un sfat... Daca am ochii verzi spre caprui ce culoare de fard mi s-ar potrivi? Si ce firma este buna?

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna. acel link al lui Hipnotic este bun.:d nu are rost sa iti dau eu altul. poti folosi si maro, crem sau kaki. ca firma poti alege sephora, yves rocher, maybelline. oricum nu avon sau oriflame, lady`s sau prostii de-astea pentru ca nu au machiajele de calitate si iti imbatranesc tenul.tongue in plus nici nu persista.mai bine calitate decat cantitate!

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Si eu !

| HypnoticPoison a răspuns:

Cele mai bune culori de fard ar fi mov sau verde. Iti zic din experienta deoarece am aceiasi culoare a ochilor ca si tine. De asemenea mai poti folosi seara si putin auriu.
Iti dau un link de unde sa te mai inspiri putin:P
http://www.stilfeminin.ro/......hilor.html

| Maria84s a răspuns:

Iti recomand o trusa de makeup profesionala http://magazinulmeu.blogspot.com/......a-120.html

| mariutza24 explică:

Multumesc mult... sper sa-mi fie de folos!