| missmiaw a întrebat:

Hei, am o problema. cum pot scapa de "colacei" de pe burta. funda! :*****

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Eu iti povestesc din propria mea experienta. Am incercat abdomene (100 pe zi) degeaba. Pana la un moment dat, cand am inceput sa fac jogging. Incearca sa tii o dieta stricta si mai saraca in calorii, reusita sigura. Mult succes!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Masaj zilnic cate 3 min (dimineata si seara) in sensul acelor de ceasornic. Apoi invers. Timp de un an de zile. Zilnic. Daca nu esti fidela acestui masaj zi de zi, nu-l incepe. E degeaba.

| Schweitzer a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa combini o dieta buna cu fitness-ul. Incearca cateva idei de aici: http://divalife.ro/category/dieta
Sper sa iti fie de ajutor. Spor!

| supraponderallacap a răspuns:

Depinde si cati ani ai, acum nu o sa pui un copil sa tina diete si sa alerge de nebun

| Manuel_Gabi_1996 a răspuns:

Mult sport si vointa. Succes!