| lauracraciun a întrebat:

Hei.am o problema si sper sa ma ajutati.inainte de Pasti as vrea sa ma tund.Am parul drept, saten. am cautat pe google insa nu am gasit ceva foarte multe si nici nu m-au multumitstraight face. va rog sa-mi dati si mie niste poze cu parul drept si daca puteti si cu tunsorile voastre:d. oricum pentru cele care imi plac le dau funda.si celorlate folositorhappymultumesc:*

Răspuns Câştigător
| madducu a răspuns:

Incearca asa:
http://i52.tinypic.com/x5bjly.jpg
:*

4 răspunsuri:
| anoni a răspuns:

Pe kudica la coafor virtual sigur vei gasi ceva potrivit

| Floris83 a răspuns:

Serios, ai părul drept, ia să văd și eu! ai cont pe facebook? dă-mi și mie o fundă, așa din oficiu, nu fi!

| lauracraciun explică (pentru Floris83):

Mai omule tu chiar nu ai treaba?laughingdeja incepi sa ma amuzi

| Floris83 a răspuns (pentru lauracraciun):

Păi ce să fac, mă mai destind și eu, mă laaaași!?!?