| LoveMusic14 a întrebat:

Hei! Are cineva idee cum pot ajunge sa fac o ședinta foto cu marta popescu?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Trimite-i un mesaj pe facebook, bani sa ai.

| BogdanDediu a răspuns:

Contacteaz-o!

| clickkcilc a răspuns:

Pentru sedinte foto trebuie sa ii lasi un mesaj pe https://www.facebook.com/Marta.Popescu.photography?fref=ts si asta e numarul de telefon (+021) 780 51 74

| KatPetrova a răspuns:

Daca vrei gratuit, pai are uneori ceva proiecte si posteaza pe pagina, daca comentezi si ea considera ca ai destul potential te contacteaza, la seduntele astea gratuite oricum mai mult de 2-3 poze nu faci...
Platit daca vrei ii lasi in mesaj dar sedinta e peste 300€

| LoveMusic14 explică:

I-am dat mesaj pe Facebook, l-a văzut si nu mi-a răspuns...