| sweetistaaaa a întrebat:

Hei. Aş vrea să devin reprezentant lady`s. M-am înscris aici : http://www.job.ladis.ro/inscriere-ladys.html însă încă nu am primit niciun sms. mi-a aparut :" felicitări... " etc. Să mai aştept sau să mă inscriu pe alt site[ daţi-mi voi altul dar să fie bun].? 2. Primesc catalogul automat cum m-am înscris sau îl comand eu? Este gratis? Mulţumesc anticipat, fundă.

2 răspunsuri:
| rock231girl a răspuns:

Eu sunt reprezentant si nu stiu despre ce sms zici, daca iti trebuie un cod de consultant pentru înscriere cauta pe net ...nu ai unde sa te inscri in afara de lady s.ro

| sweetistaaaa explică (pentru rock231girl):

Am rezolvat, mulţumesc oricum! :*