| Elena_Denisa_1998_i85i a întrebat:

Hei! happy
Ce ar trebui sa fac pentru a fi lider Oriflame?
Dau funda love struck

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa cunosti pe cineva care este reprezentant oriflame, si sa te inscrie. Atit ai de facut, la inscriere plătesti o taxă si sa ai buletinul original si copie la tine, iar după ce te inscrie trebuie sa faci o comandă minimă de 100 lei, asta asa era prin 2000 cind m am inscris eu la oriflame, iar trebuie sa stii daca vrei sa te inscrii doar pentru a cumpăra produse la reducere pentru tine, sau vrei sa ai clientele tale la care mergi regulat sa le duci noul catalog, adică lunar. Succes. Firma este in Bucuresti pe strada Horia Măcelariu, băneasa, mijloc de transport autobuz 335.

| lindemona a răspuns:

Buna,

Sunt Gerlinde si sunt consultant Oriflame din 2011, precum si lider Oriflame. Daca doresti sa te inscrii la Oriflame, te astept cu mare drag in echipa mea. Ma poti contacta pe:
- pagina https://www.facebook.com/lindemonablog
- facebook https://www.facebook.com/iuhasz.gerlinde
- email iuhasz.gerlinde@gmail.com
- telefon 0721752292

Pe scurt, avantajele consultantilor sunt:
- discount de 23%, 30% sau 40% in functie de valarea comenzii
- program de bun venit (pentru cei care sunt noi inscrisi)
- programe de loialitate
- programe de sponsori
- oferte extra-catalog
- oferte speciale pentru consultanti
+ multe altele.
Produsele sunt pentru toate tipurile de persoane, de la elevi la persoane peste 55 de ani. Au calitate foarte buna, atat produsele cosmetice, cat si cele de ingrijire zilnica sau accesorii.

Daca vrei sa devii consultant Oriflame, sa castigi bani si sa arati bine, te astept in echipa mea;)

| Teo_Robert_1997 a răspuns:

Buna Elena daca te mai bate gandul te pot ajuta cu aceasta problema, ma numesc Robert si fac Oriflame de 5 ani, daca vrei sa ma intrebi castig destul de bine pentru ca, chiar am incercat sa fac ceva serios.Am tratat-o ca pe o afacere.

Pentru a fi lider Oriflame trebuie sa incepi de jos exact cum am inceput si eu, trebuie sa-ti creezi o echipa (si crede-ma ca nu e foarte greu), iar apoi totul vine de la sine.

Eu te pot ajuta sa intri in familia Oriflame si te pot ajuta sa te dezvolti si sa urci pe scara succesului exact acolo unde iti doresti.

Daca ai timp si poti sa-ti sacrifici 15 minute din timpul tau ca sa-ti explic afacerea, da-mi un beep la nr meu de mai jos si te voi suna eu inapoi.

Tel: 0766.233.962