| Giulia12345 a întrebat:

Buna! Am înscris o fata la Oriflame, însă din greseala i-am dat link-ul companiei și nu al meu. Acuma ea nu face parte din nicio echipa și nu are un lider. Ma puteți ajuta va rog? Cum ar trebui sa procedez? Va rog sa ma ajutați! Multumesc mult! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu te mai putem ajuta cu nimic, daca ea si-a facut deja inscrierea direct la companie si nu la tine.
Asta este o lectie din care inveti si pe viitor nu o mai repeti.
Hai, capul sus ca nu ai pierdut nimic, este doar o experinat din care ai invatat!

| Giulia12345 explică (pentru Violleta2022):

Am înțeles. Îți multumesc mult! Însă am o întrebare. Dacă își face alt cont, iar de data asta folosește link-ul bun, nu se poate?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Giulia12345):

Ia legatura cu un director din Oriflame poate stie el cum sa te ajute sau îi poate bloca linkul ei ca sa nu poata trimte comenzi online.

| Giulia12345 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Bine. Îți multumesc mult pentru ajutor!