| Bby22 a întrebat:

Hei Ce parere aveti de " BB cream Garnier "? Merita?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Merita,incearca-l cu incredere

| ElenaErika a răspuns:

Sincer eu nu sunt multumita de ea. Si in general prefer sa inlocuiesc cremele cu o masca de fata buna. Crema poate doar atunci cand ies in frig. Si va recomand sa nu va mai dati cu creme si fond de ten. De acolo faceti si cosuri si o sa va apara riduri mai devreme. O zi buna in continuare!

| AdeElLl a răspuns:

Da' eu am si sunt multumita:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merita! dar mai buna e cea de la NIVEA acopera muult mai bine! Se numeste BB de la Nivea. Dar daca totusi vrei sa o iei pe cea de la Garnier iti recomand nuanta DESCHISA pentru orice culoare de ten ai avea pentru ca nuanta MEDIUM este de fapt foarte inchisa din cauza pigmentilor, am incercat-o'o si euwinking HAI NOROC!winking

| Lora1 a răspuns:

Da happy e foarte buna happy

| danyshatAT a răspuns:

Eu zic ca merita e cea mai buna crema o foloseste si sora mea

| briinfinity a răspuns:

Da e foarte buna! Chiar pe locul 2 in lista preferintelor la BB cream. Preferata mea e cea de la maybelline