| Denisalala a întrebat:

Ce parere aveti despre BB Cream de la Garnier? Acopera imperfectiunile?

Răspuns Câştigător
| AlexandraPink a răspuns:

Da, este destul de buna, dar mie cel mai mult imi place cea de la Maybelline happy

| Denisalala explică (pentru AlexandraPink):

Cat costa si unde se gaseste cea de la Maybelline?

| AlexandraPink a răspuns (pentru Denisalala):

In Mall, in Douglas happy Sau pe net

4 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Este unul dintre cele mai proaste produse make-up din cate cunosc.
Primul rand daca ai tenul gras o sa il faca si mai gras( ca si al meu)
Acoperirea este minima,nu acopera nici cea mai mica imperfectiune.
Dupa doua ore abia daca mai ai ceva pe fata din bb.
Pielea nu il absoarbe cum ar trebui.
Eu folosesc de mult timp Dior, dar l-am incercat doar sa vad ce este atat de special, sincer nimic, chiar inrautateste tenul calitativ.
Crede-ma mai bine isi face efectul o crema Estée Lauder daywear si atat, decat sa folosesti fondul ala de ten care " zice " ca este asa formidabil.
Nu am incercat cel de la maybelline.
Sfatul meu este sa folosesti un fond de ten mineral.

| madalinaeueu a răspuns:

Daca nu ai multe cosuri pete semen chestii de genu si sa fue evdente e bun.dar daca ai problem cu tenul e mai bun un fond de ten daca ai nevoie neaparat de machiaj.