| ticaela a întrebat:

Hei happy. Ce parere aveti de tusul de ochi "MISS SPORTY Fabulos Liquid Eyeliner"? As dori sa imi cumpar unul si nu stiu daca este chiar asa de bun... Fundaa happy

Răspuns Câştigător
| JulyStorm a răspuns:

Ai incercat vreodata un tus de ochi sub forma de gel? Sunt absolut fantastice! Au pensulica separat, e rigida si poti trasa liniile exact asa cum vrei tu. Eu am renuntat demult la alea lichide! big grin

1 răspuns:
| emag a răspuns:

Nu prea folosesc tus, nu am o parere prea buna despre tusuri in general, dar colegelor mele le place "MISS SPORTY Fabulos Liquid Eyeliner", spun ca e mai bun decat altele