| VampireCrisz a întrebat:

Ce sa fac ca sa reziste mai mult eyeliner-ul (tusul pentru ochi)?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna.
Aplici o faza de machiaj si putin fond de ten, apoi tusul. Poti fixa si cu pudra, pe zona pleoapelor.
Ori nu stii sa te faci cu tus, ori tusul nu e bun. Tusul de obicei e foarte rezistent.
Poti aplica de 2 ori.

Take care.

| VampireCrisz explică (pentru h3r):

E foarte bun tusul este de la oriflame si stiu sa ma dau, doar ca atunci cand faci codita se mai sterge

| h3r a răspuns (pentru VampireCrisz):

Da, insa ma refeream ca poate nu aplici destul de bine!
Incearca cu un fond de ten si sa aplici de vreo 2 ori tusul.

| VampireCrisz explică (pentru h3r):

Ok mersi happy

| h3r a răspuns (pentru VampireCrisz):

Pentru nimic draga meahappy

10 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai trebuie sa il fixezi cu un fard negru, si pe dedesubt sa aplici o baza de machiaj.

Răspuns utilizator avertizat
| ninaelenadobrev a răspuns:

Pai nu ar trebui sa ai prea multa activitate cu ochii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti un primer http://laluboutique.blogspot.ro/2012/05/review-primer-elf.html ca si elf, e 7, 2 lei acum in perioada reducerilor si fixeaza cu un fard negru mat.

| Unlucky a răspuns:

Cumpara-ti unul bun! Al meu rezista si 3 zile daca nu ma frec la ochii. happy

| Didi15Chocolate a răspuns:

Incerca sa te dai cu mai mult tus sau date mai des... daca nu cumpara de la AVON. sau firme mai bune