| ButterFly_8644 a întrebat:

Hei! Cum as putea sa-mi aranjez parul la o rochie lunga, albastra, pe un umar? Parul e lung, fata rotunda thinking As vrea sa-l prind cumva pe o parte(acum si aici e o problema laughing sa-l prind pe partea cu umarul gol sau thinking ). dar n-am idee cum. ceva fotografii sugestive? thinking multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Inela a răspuns:

Salut!
http://www.google.md/......tp?/imgres
Mie mi se pare aceasta coafura destul de potrivita. Iti poti aranga parul asa cum ai zis tu (pe partea aia). :-D Plus mi se pare o coafura foarte simpatica, daca tot mai zici ca ai parul lung :-) Buclele ti le poti face cum vrei tu - ca in poza, sau ceva de genu http://www.google.md/......tp?/imgres Cum vrei. Parerea mea este ca parul cu cit mai natural e cu atit mai frumos este.
Succes! :-*

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam siteul www.eldiva.ro Colectii noi in fiecare saptamana! NOU Rochii superbe de la CHANTTAL :*

| Dianna30 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres ceva in genul acesta, doar ca putin mai dragute buclele, formate mai bine si rezistente. Il prinzi intr-o parte si faci acteva bucle. Pe partea cu umarul gol cred ca ar arata mai bine. Petrecere frumoasa!