| vreausaprimescraspuns a întrebat:

Daca ati putea sa ma ajutati va rog peste o luna este banchetul de sf. de a opta, si n.am nici o idee cum sa imi aranjez parul thinking Pot sa spun doar ca am parul lung si cu bretonul intr. o parte.:-s. Daca ati putea sa ma ajutati cateva idei, Dau fundita! Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Til poti tapa si prinde in doua suvite de par la spate til poti indrepta sau ondula depinde ce iti place mai mult nu iti recomand o coafura prea eleganta pentru ca odata ce vei ajunge acolo incepe distractia si n-are rost

2 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai cel mai simplu ar fi daca te-ai duce la o coafeza ea ar stii ce trebuie facut cu parul tau
daca nu iti poti permite te poti indrepta cu placa (in caz ca nu ai imprumuta de la o prietena/colega) si iti va sta cam asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres
sau daca nu exista creme speciale pentru ondularea parului poti intreba la mai multe magazine si iti va sta cam asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres (sa stii ca merge si la parul mai scurt)
sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l asa, originala arati cel mai bine