| DumiY a întrebat:

Hei. Cum as putea sa scap de parul de pe fata? Eu sunt mai bruneta si se vede destul de urat. Ceara, creme, ceva masti? Fara laser. Decolorarea ajuta? Multumesc.

5 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Incearca decolorarea!

| Idkidk a răspuns:

Să-ţi nu nişte cremă.Sau la un salon de cosmetică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, decolorarea e cea mai bună soluţie.
Sau crema, încearcă-le pe cele de la Farmec.

| elinkamay a răspuns:

Bună! Mergi la un salon de cosmetică, eu merg la Magic Salon Militari și sunt foarte mulțumită! Te vor ajuta cosmeticienele! Uite aici link:
http://www.saloanelemagic.ro/

| Stoenescu_Georgiana_1998 a răspuns:

Poti sa mergi la un salon unde ti-l epileaza cu laser... daca repeti procedeul de aproximativ 3-5 ori parul nu va mai creste deloc, niciodată.