| Nana30 a întrebat:

Hei.Dau funda! Cat dureaza sa ti se faca parul spic la coafor (par spic gen cum avea Nicole Cherry inainte) si cat ar costa daca ai parul putin mai lung de umeri? Vreau mai multe detalii va rog!

3 răspunsuri:
| 23DiaDia a răspuns:

Deci, eu mi-am facut parul asa : http://www.buzzle.com/img/articleImages/298372-12121-0.jpg mi-a luat 2 ore jumate si m-a costat aproape 2 milioane si m-a tinut 3 saptamani, abia apoi a inceput sa arate un pic ciufulit... daca il vrei asa: http://img12.mercador.ro/......icuri-.jpg cred ca va costa mai putin...pana intr-un milion jumate, maxim, dar nu pot spune sigur cat tine:) sper ca te-am putut ajuta:)

| Nana30 explică (pentru 23DiaDia):

Scuze,abia acum am vazut raspunsul tau... Deci doar 3 saptamani te-a tinut? credeam ca tine vreo 2 luni...Dar cu spalatul cum te descurcai, nu se' 'strica'' coafura, impletitura de la apa?

| 23DiaDia a răspuns (pentru Nana30):

Putin la radacina, cum parul e impletit, atunci cand firele sa smult ele nu cad, raman in impletitura si se vede cate o antena din cate un fir de par, cu spalatul nu ameam probleme, il spalam normal dar trebuie sa fii atenta la clatit, daca nu clatesti bine o sa ai parte de o matreata severahappy