| KatherineP a întrebat:

Hei. De halloween vreau sa ma machiez ca neytiri din avatar. Dauneaza fetei acuarelele? big grin

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Sigur k le poti folosi! si eu le'am folosit nu dauneaza ci doar se duc putin mai greu si nu trebuia sa freci :@VenicRatacitoare are dreptate
sper ca te'am ajutat!
bafta la pictat!
distreaza'te la haloween!

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu,nu cred ca dauneaza,multa lume se picteaza de Halloween cu acuarele.Dar, dupa ce ai terminat cu ele, te speli cu apa calduta si nu freci tare sa nu te iriti.

| inger02 a răspuns:

Nu dauneaza. pai vedetele asstea cares data cu tot feluri de cosmetice pe fata nu au patit nimic. acuarelele nu iti fac rau deci le poti folosi.