| Plushul a întrebat:

Hei de unde pot achizitiona un colier de asta? In afara de site-ul asta :D https://www.facebook.com/......584845032/

5 răspunsuri:
| Ella27 a răspuns:

O prietena de-a mea si-a comandat de pe OLX

| mary28032002 a răspuns:

Si eu am tot din kaufland ( este iefti, in jur de 4 lei si iti da si o bratara acelasi model )

| Zozolexa a răspuns:

Gasesti la Kaufland.Eu mi-am cumparat acum o saptamana si am dat 4 lei pe el de la Kaufland. Daca vrei mai multe detalii da-mi mesaj. Funda > happy

| Plushul explică (pentru Zozolexa):

Mersi big grin.Interesant nu mi-a trecut nici un moment prin cap sa caut la Kaufland

| Marie121 a răspuns:

Poti sa nu ti-l iei neaparat de pe net... Eu mi l-am luat din Jumbo la 4 lei