| denisa587 a întrebat:

Hei dragii mei :*. As vrea sa-mi cumpar si eu o placa si habar nu am care-i mai buna, pentru ca pana acum nu am avut nevoie de asa ceva. Oricum o s-o folosesc doar pentru bucle si chestii de gen. Ma puteti ajuta fetelor?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca de la Remington

| Roobeertaa a răspuns:

Pai pentru bucle mai bine iti iei ondulatorlaughingplaca de par, bune sunt cele de la Reminghton sau Rowenta.

| NormalUser a răspuns:

NU sunt unele mai bune altele mai proaste, oricum placile de par nu au o lunga durata de viata, dar pentru ce vrei tu sa o foloseti eu zic sa cauti oferte de Craciun si iti poti lua orice fel de placa conteaza si pretul alea mai scumpe implicit pot fi si mai bune. Sper ca te-am ajutat.

| denisa587 explică (pentru NormalUser):

Nu vreau ceva scump dar nici ceva ieftin.mi-a spus cineva ca placile trebuie sa fie albe si fine, nu stiu ce sa mai cred laughing