| greenapple a întrebat:

Hei! Exista un program online unde as putea sa imi schimb culoarea ochilor dintr-o poza?big grin

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! I Intra pe TAAZ! Acolo faci ce vrei cu ochii, parul si toata fata in general(ai multe culori modele de tunsori si multe variante de culoare a irisului) Intra pe taaz aici http://www.taaz.com/ sus in dreapta ai Sign In,clik pe sign in te loghezi si apoi clik pe MAKEOVER (stanga sus) -> clik pe ''browse'' incarci o poza din pc si apoi poti sa faci ce vrei cu ea (face(fata),eyes(ochii),lips(buze),hair(par), sunglasses(ochelari), hot looks) Dupa ce ai terminat de prelucrat poza dai clik pe save to my computer (este deasupra pozei in dreapta). Succes!

| MeGustaaa a răspuns:

Photoshop

| AdelinaPaula a răspuns:

Nu cred ca exista online,dar chiar daca ar exista sunt programe foarte slabe si nu editeaza bine.
Insa, ceea ce folosesc eu pentru a`mi schimba culoarea ochiilor e : PhotoFiltre, si e foarte bun.
Daca doresti il poti downloada de aici: http://www.photofiltre-studio.com/download-en.htm
Iar daca nu-l stii folosi, un tutorial te va ajuta: http://www.youtube.com/watch?v=7d04O64CGHs
Insa,mai poti folosi si PhotoShop care e cel mai bun program pana acum, dar acesta e foarte greu de "manuit;)) ", crede-ma;)).
Sper ca te-am ajutat;;)
:*

| Keshaaa a răspuns:

Taaz

| RockerGirl a răspuns:

E un site numit taaz, dar nu stiu daca poti schimba cul. ochilor...insa poti schmba coafura, machiaj, albesti dintii...chestii

| MeMeMe97 a răspuns:

Http://www.taaz.com/

Poti schimba culoarea ochilor
Poti machia
Pori mari/micsora sprancenele
Poti adauga accesorii

Succes!

Funtita?

| elydoolshika a răspuns:

Photoinstrument