| ramoyoopisicel a întrebat:

Hei fetelor! am o intrebare! nu stiti cumva vreo crema sau ceva care sa amelioreze durerea din timpului epilatului cu epilatorul?

2 răspunsuri:
| XxLorexX a răspuns:

Nu este asa ceva laughing Epilatorul smulge firele de par si e normal sa doara. Daca nu suporti durerea incearca alta metoda de epilat.
P.S. Eu foflosesc crema depilatoare, e foarte buna...winking

| Daana_3623 a răspuns:

Eu pun o punga cu gheata pe picior inainte sa ma epilez.cat sa mi se raceasca piciorul, ma epilez, dupa mai pun gheata si tot asa...dar mai sunt si acele epilatoare cu sistem antidurere, cica au niste chestii care maseaza locul.