| Marina94 a întrebat:

Hei, fetelor cu ce aş putea să îmi epilez părul de pe mâini? Voi ce folosiţi?

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

Pai eu folosesc epilatorul, ceara si foarte rar crema. Din experienta proprie iti spun ca, crema e la fel ca si lama.Creste foarte urat si repede parul.Cu epilatorul e dureros si pot ramane cateva bubite, dar cu ceara pielea ramane fina si frumoasa.Iti recomand ceara sau epilatorul, nu fa prostia sa te faci cu crema sau lama.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

2 răspunsuri:
| iuliaGirl11 a răspuns:

Eu o crema "elimplant" sau "eliplant" nu mai stiu exact dar era cv de genu asta

| AH5 a răspuns:

Ceara. da eu nu prea folosesc ca doare :'(