| Clementine a întrebat:

Hei, fetelor ce as putea folosi pentru epilatul de pe maini? Voi ce folositi?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mergi la un salon și cere epilare cu ceară.
Costă în jur de 15-20 lei epilat ambele brațe lung.
Baftă!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Epilator, benzi de ceara.
Bigul nu ti-l recomand.
Succes si o zi placuta! happy

| Miuriel a răspuns:

Pai eu folosesc epilatorul, ceara si foarte rar crema. Din experienta proprie iti spun ca, crema e la fel ca si lama.Creste foarte urat si repede parul.Cu epilatorul e dureros si pot ramane cateva bubite, dar cu ceara pielea ramane fina si frumoasa.Iti recomand ceara sau epilatorul, nu fa prostia sa te faci cu crema sau lama.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| afrodita3333 a răspuns:

Cu epilatorul risti sa faci bubite si pielea sa nu vie asa fina. Cel mai bine e cu cera sau cu lama(bigu)

| KiddaBăă a răspuns:

Eu folosesc epilatorul. Mă iau pe mâini de ceva timp și îmi crește greu. Mă iau 1 dată la 4 săptămâni, cam așa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa stiu ce e pe mainile tale... foloseste ceara

| delia1999 a răspuns:

Daca te doare cu epilatorul poti folosi crema