| Marylol a întrebat:

Hei fetelor vreau sa-mi fac varfurile colorate dar nu vreau sa tina mult culoarea adica cam o luna sau cateva sapt ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Nuantator de exemplu loncolor trendy colors.

3 răspunsuri:
| MadaSweet18 a răspuns:

Nuantator sau albastru de metil ( il gasesti la farmacie si se ia in 2 saptamani cam asa )dar iti iese albastru sau verde depinde de culoarea parului tau.

| MariusSB a răspuns:

Nu sunt o fata dar colega mea face astfel de "schimbari" folosind un nuantator!

| Swaggggg a răspuns:

As zice ca mai bine ar fi sa iti iei un spray pentru par ...sunt mai multe culori happy depinde ce culoare preferi.