| tz_6238 a întrebat:

Hei hei >: cum mi-as putea ondula parul, natural( fara ondulator, bigudiuri, placa big grinbig grin)? nu vreau cret, ci vreau sa ii dau putin volum. tx. funda >

Răspuns Câştigător
| Sheridanx a răspuns:

Eu, dupa ce fac baie, imi impart parul in suvite. Apoi o iau pe fiecare in parte si o rasucesc pana cand se "lipeste" de cap. Sper ca intelegi ce vreau sa spun. Apoi le prind cu agrafe. A doua zi le desfac, imi trec degetele prin ele si daca trebuie le mai usuc un pic. Nu le pieptana pentru.ca o sa ai parul ca o matura.
Mie imi iese parul ceva in genul lui Taylor Swift happy

4 răspunsuri:
| kuka a răspuns:

Poti sa il pui pe moate

| sweet_1526 a răspuns:

Pai eu imi fac codite impletite.
pozi sa incerci sa vezi daca iti place.
love struck

| Meh a răspuns:

Pai ai putea sa il impletesti. La mine nu sta decat foarte putin cret, dar depinde de parul tau.^_^ Bafta big grin

| Meh a răspuns:

Sau ai putea sa te usuci cu capul in jos. big grin