| anonim_4396 a întrebat:

Hei..Imi puteti spune o crema pentru semnele lasate de acnee? Funda! happy

3 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Nu iti recomand remedii naturale facute acasa, ele dau cu greu rezultate. mergi la farmacie si intrebi de produse pentru a scapa de petele lasate de la acnee.
sunt cam scumpe... laughing

| Ana2333 a răspuns:

Buna! Incearca sa iti faci exfolieri de 2 ori pe saptamana cu bicarbonat sau malai, si foloseste seara inainte de culcare ulei de macese sau ulei de argan...ambele sunt bune pentru a scapa de cicatricile lasate de acnee, si iti mai poti lua o crema cu vitamina E sau chiar capsule uleioase de vitamina E pentru ten, si iti masezi tenul cu ele. Vitamina E este cunoscuta pentru proprietatile regenerative asa ca bafta!

| Roxxx14 a răspuns:

Cutaden sau poti folosi : ulei de măsline sau lamaie