| anonim_4396 a întrebat:

Hei. mi-ati putea da niste idei cum sa decorez o geanta mai simpla pentru scoala? sau un site ...nu mai stiu ce asi mai putea pune, pana acum am pus o fundita albastra

Răspuns Câştigător
| OnlyGirl50 a răspuns:

Buna!

Poti decora geanta ta cu multe insigne, cu paiete, cu margele, cu tot felul de bijuterii, cu medalioan, cu mai multe fundite, cu accesorii... Sau poti colora pe geanta ta pentru scoala: stelute, inimioare, floricele, buline de culori diferite. Ai o multime de variante!

Succes la Decorat! :*

4 răspunsuri:
| MaraMărr a răspuns:

Coase niste nasturi de diverse marimi si culori.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Poti pune multe insigne, de diferite culori, si niste stelute, de alea metalice, si mai poti pune alte fundite in alte culori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti incerca cu diverse esarfe.
Uite aici cateva imagini:
http://celebrityfashionblog.blogspot.com/......te-la.html
O zi placuta!

| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

Fa tagg'urihappyCu numele tau. Pune'ti prietenii sa semneze sau sa deseneze pe eahappypune brelocuri dragute,insigne, ursuleti, catelusii de la Mc.happy