| SandraPhantomhive a întrebat:

Fundita! :*
Tocmai mi-am luat o geanta pentru scoala, de umar, SXE de la Kenvelo.
Este roz cu gri, dar vreau s-o accesorizez cu : insigne, sclipici, brelocuri etc.
Dar nu prea am idei.thinking
Cum as putea sa o decorez?
Multumesc! happy

1 răspuns:
| Ritsuka a răspuns:

Pai nu stiu sigur ar tebui sa vad geanta dar sa dau un model. hmm pai in mijloc i-as face o inimioara din paiete inautrul ei inca una si apoi intialele numelui meu. cu sclipici sa chiar tot paiete da de data asta un mov as da pe margini pe langa fermoare sau scaie etc. as mai prinde de oriunde pot tot felul de brelocuri iti zic eu ca arata cool si as mai pune paiete mov /albe / rosii / albastre si negre pe langa inimiora un diferite mici modele cum ar fi stelute romburi alte inimioare cerculete sau chiar de toate si as da cu sclipici in interiorul acestora. ei bine sper c-am fost de ajutor