| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Hei,
Stiti ceva creme pentru acnee? Nu as vrea după ureche. Ceva crema ce ati folosit o si voi si s-au văzut rezultate. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Diana1306 a răspuns:

Buna! Eu nu am avut acnee insa, o prietena de a mea se lupta cu aceasta problema. Ea si-a comandat niste creme de pe acest site: https://www.gardianul.ro/ingrijire/cea-mai-buna-crema-antiacnee/. Sunt foarte bune si se vede diferenta. Sper ca te-am ajutat si ca o sa scapi de aceasta problema.

1 răspuns:
| Fabianaa a răspuns:

Https://www.farmec.ro/......c-757.html

Chitul conține 2 creme (una pentru coșuri, cealaltă pentru sebum) și un gel de curățare. Îl folosesc de aproape 2 anii și m-a ajutat sa nu am acnee.