| Emma198 a întrebat:

Hei. Stiti site-uri cu haine d-alea dragute si accesorii cum poarta japonezele? Site-ul sa fie de preferat din Romania.

Răspuns Câştigător
| MariaCristina100 a răspuns:

Bună!
Privind accesorile japoneze, zilele trecute am văzut niște "kimono-uri"(știu că poate nu așa se scrie, dar n-am nicio treabă cu Japonia happy ) pe H&M/Zara(nu mai știu exact, și, da. Știu că-i dubios să găsești pe asemenea site-uri accesorii japoneze).
Să privim și partea plină paharului: în 2017 putem face miliarde de combinații din care pot ieși, de asemenea, miliarde de look-uri.
O treaba excelentă cu hainele de origine străină ar fi ShenIn. Într-adevăr, nu este un site românesc, dar fac o treabă excelentă, iar comenzile sunt de cea mai înaltă calitate, precum și... Comanda în sine, desigur. happy
Accesorile... Nu mai zic nimic de ele. Poți realiza un outfit japonez complet cu accesorii chiar și cu cele pe care le ai, probabil. Sunt site-uri care au anumite tematici. Pe VeeShop se găsește o colecție superbă de bijuterii de inspirație etnică. Și de accesorii japoneze ar trebui să existe.
Te pup și multă sănătate! Sper să găsești ceea ce cauți!