| Corina34 a întrebat:

A comandat cineva de pe http://www.produse-profesionale.com/? Sunt de incredere sau iau teapa? Ofer funda. Multumesc!

7 răspunsuri:
| Cyulycao a răspuns:

Buna..eu nu am comandat de pe acel site dar stiu alte produse foarte bune de care mai mult ca sigur o sa fi incantata... email:sw33t_girl_4u@yahoo.com

| Corina34 explică (pentru Cyulycao):

Ce fel de produse?

| Cyulycao a răspuns (pentru Corina34):

Fonduri de ten, pudre, farduri etc produse care nu iti discrug tenul, ba chiar ti-l ajuta

| Corina34 explică (pentru Cyulycao):

Esti un dealer de farduri sau ce?laughing

| Cyulycao a răspuns (pentru Corina34):

Nu sunt nici un dealer laughing promovez suplimete alimentare printre care si produse pentru makeup foarte bune

| Corina34 explică (pentru Cyulycao):

Okhappy Multumesc ca ai raspuns la intrebarebig grin

| Corina34 explică (pentru Cyulycao):

OKhappy Multumesc pentru timpul acordat raspunsului taubig grin